3223J-1-104E
Partnumber:
3223J-1-104E
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.9 X 4.47mm) J-Hook SMD T/R