3223J-1-500E
Partnumber:
3223J-1-500E
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10010 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 20% 0.125W(1/8W) 11(Elec)Turns (3.9 X 4.47mm) J-Hook SMD T/R