3224W-1-503E
Partnumber:
3224W-1-503E
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.5mm (4.8 X 3.9 X 5.3mm) J-Hook SMD T/R