3250L-1-103
Partnumber:
3250L-1-103
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 10K Ohm 5% 1W 25(Elec)Turns 1.91mm (12.7 X 4.75 X 13.59mm) Lead Wire Bag