3250W-1-101
Partnumber:
3250W-1-101
Manufacturer:
BOURNS
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 100 Ohm 5% 1W 25(Elec)Turn 1.91mm (12.7 X 5.59 X 13.59mm) Pin Thru-Hole Tube