3250W-1-501
Partnumber:
3250W-1-501
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 500 Ohm 5% 1W 25(Elec)Turns 1.91mm (12.7 X 5.59 X 13.59mm) Pin Thru-Hole Tube