3252W-1-103MLF
Partnumber:
3252W-1-103MLF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.75W(3/4W) 25(Elec)Turns 2.03mm (20.32 X 7.62 X 14.99mm) Pin Panel Mount/Through Hole Tube