3262X-1-203
Partnumber:
3262X-1-203
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turn 1.78mm (7.37 X 4.32 X 6.35mm) Pin Thru-Hole Tube