Partnumber: 3266W-1-104LF
Manufacturer: BOURNS INC
products.category: others
Availability: 1177000 in stock
SKU: 3266W-1-104LF
decrease increase
Package Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turn 1.78mm (6.71 X 4.5 X 8.26mm) Pin Thru-Hole Tube