3266Y-1-103LF
Partnumber:
3266Y-1-103LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
480 in stock
SKU:
3266Y-1-103LF
Package
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.35 X 4.32 X 7.87mm) Pin Thru-Hole Tube