3266Y-1-203LF
Partnumber:
3266Y-1-203LF
Availability:
964 in stock
SKU:
3266Y-1-203LF
Package
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.35 X 4.32 X 7.87mm) Pin Thru-Hole Tube