3266Y-1-502LF
Partnumber:
3266Y-1-502LF
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.35 X 4.32 X 7.87mm) Pin Thru-Hole Tube