3269P-1-503-G-LF
Partnumber:
3269P-1-503-G-LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.25W(1/4W) 12(Elec)Turns 1.78mm (6.35 X 8.39 X 5.21mm) Gull Wing SMD T/R