3269W-1-104LF
Partnumber:
3269W-1-104LF
Manufacturer:
Bourns Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Trimmer, Cermet, 0.25W, 100000ohm, 10% +/-Tol, -100,100ppm/Cel, 12 Turn(s), 2517, 1/4 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT