3290H-1-203
Partnumber:
3290H-1-203
Manufacturer:
Bourns
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 20K Ohm 5% 1W 25(Elec)Turns 1.52mm (10.55 X 3.81 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube