3290W-1-202
Partnumber:
3290W-1-202
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound Trimmer 2K Ohm 5% 1W 25(Elec)Turns 1.52mm (9.53 X 3.81 X 10.55mm) Pin Thru-Hole Tube