3296W-1-104LF
Partnumber:
3296W-1-104LF
Manufacturer:
BOURNS INC
products.category:
others
Availability:
924 in stock
SKU:
3296W-1-104LF
Package
100K OHM 10% 0.5W(1/2W) 25(ELEC)TURN 2.19MM (9.53 X 4.83 X 11.55MM)