3296W-1-202LF
Partnumber:
3296W-1-202LF
products.category:
others
Availability:
1824 in stock
SKU:
3296W-1-202LF
Package
Res Cermet Trimmer 2K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube