3296W-1-203LF
Partnumber:
3296W-1-203LF
products.category:
C/R/E
Availability:
800 in stock
SKU:
3296W-1-203LF
Package
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube