3296W-1-222LF
Partnumber:
3296W-1-222LF
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 2.2K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.19mm (9.53 X 4.83 X 11.55mm) Pin Thru-Hole Tube