3296X-1-102ALF
Partnumber:
3296X-1-102ALF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
1997 in stock
SKU:
3296X-1-102ALF
Package
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turns 2.19mm (11.05 X 4.83 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Ammo