3299X-1-102LF
Partnumber:
3299X-1-102LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
877 in stock
SKU:
3299X-1-102LF
Package
Res Cermet Trimmer 1K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 25(Elec)Turn 2.29mm (11.05 X 6.1 X 10.03mm) Pin Thru-Hole Tube