32FMN-BMTTR-A-TBT
Partnumber:
32FMN-BMTTR-A-TBT
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FFC Connector SKT 32 POS 1mm Solder ST SMD T/R