3303C-1-103E
Partnumber:
3303C-1-103E
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Trimmer 10K Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (3 X 3.75 X 1.91mm) Foot Print SMD T/R