3303X-3-501E
Partnumber:
3303X-3-501E
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Trimmer 500 Ohm 25% 0.15W 1(Elec)/1(Mech)Turns (3 X 3.75 X 1.55mm) Foot Print SMD T/R