3306F-1-501
Partnumber:
3306F-1-501
Manufacturer:
CHINESE PRODUCTION
products.category:
others
Availability:
878 in stock
SKU:
3306F-1-501
Package
TRIMMER 500 OHM 0.2W PC PIN