3310C-101-102L
Partnumber:
3310C-101-102L
Manufacturer:
Bourns Inc
products.category:
New Strength Medical
Availability:
10000 in stock
Package
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.25W, 1000ohm, 20% +/-Tol, -1000,1000ppm/Cel, 1 Turn(s), 3820, ROHS COMPLIANT