3310C-101-503L
Partnumber:
3310C-101-503L
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Conductive Plastic POT 50K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.18mm (17.88 X 9.53 X 9.53mm) Pin Panel Mount/Through Hole