Partnumber: 3310R-125-103L
Manufacturer: Bourns
products.category: others
Availability: 1030 in stock
SKU: 3310R-125-103L
decrease increase
Package Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.18mm Pin Thru-Hole