3313S-2-503E
Partnumber:
3313S-2-503E
Manufacturer:
Bourns
Availability:
100000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 1/8W 1(Elec)/1(Mech)Turn (3.61 x 3.71 x 5.35mm) J-Hook SMD Embossed T/R