3314G-1-103E
Partnumber:
3314G-1-103E
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.45mm (5 X 6.2 X 2.55mm) Gull Wing SMD T/R