3314J-1-503
Partnumber:
3314J-1-503
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 20% 0.25W(1/4W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.45mm (5 X 5 X 2.55mm) J-Hook SMD T/R