3314Z-1-203E
Partnumber:
3314Z-1-203E
Manufacturer:
Bourns Inc
Availability:
10000 in stock
Package
Trimmer, Cermet, 0.25W, 20000ohm, 20% +/-Tol, -100,100ppm/Cel, 1 Turn(s), 2022, 4MM, RECTANGULAR, 3PINS, ROHS COMPLIANT