3329H-1-502LF
Partnumber:
3329H-1-502LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 5K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.35 X 4.57mm) Pin Thru-Hole Tube