3329P-1-103
Partnumber:
3329P-1-103
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns (6.35 X 5.82mm) Pin Thru-Hole Tube