3362P-1-104LF
Partnumber:
3362P-1-104LF
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 2.77mm (6.6 X 6.99 X 4.7mm) Pin Thru-Hole Tube