3362W-1-503
Partnumber:
3362W-1-503
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 50K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.6 X 4.7 X 6.99mm) Pin Thru-Hole Tube