3364X-1-101E
Partnumber:
3364X-1-101E
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 100 Ohm 25% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.8mm (3.8 X 4.5 X 1.5mm) SMD T/R