3386H-1-201LF
Partnumber:
3386H-1-201LF
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 200 Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 4.83 X 9.53mm) Pin Thru-Hole Tube