Partnumber: 3386P-1-103TLF
Manufacturer: Bourns
products.category: IC CHIPS
Availability: 580 in stock
SKU: 3386P-1-103TLF
decrease increase
Package Res Cermet Trimmer 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 8.38mm (9.53 X 9.53 X 10.41mm) Pin Thru-Hole Tube