3386U-1-504LF
Partnumber:
3386U-1-504LF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 500K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube