3386V-1-473
Partnumber:
3386V-1-473
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Cermet Trimmer 47K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.15mm (9.53 X 9.53 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube