33FXRH-SM1-GAN-TF
Partnumber:
33FXRH-SM1-GAN-TF
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn FPC Connector SKT 33 POS 0.3mm Solder RA SMD T/R