3540S-1-102L
Partnumber:
3540S-1-102L
Manufacturer:
Bourns
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound POT 1K Ohm 5% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turn 6.34mm (22.23 X 39.67 X 26.99mm) Solder Lug Panel Mount