3540S-1-103L
Partnumber:
3540S-1-103L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound POT 10K Ohm 5% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turn 6.34mm (22.23 X 39.67 X 26.99mm) Solder Lug Panel Mount