3547S-1AC-503B
Partnumber:
3547S-1AC-503B
Manufacturer:
Bourns
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound POT 50K Ohm 3% 1W 3(Elec)/3(Mech)Turns 6.34mm (40.43 X 22.48 X 27.5mm) Solder Lug Panel Mount Tray