3549S-1AA-102A
Partnumber:
3549S-1AA-102A
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound POT 1K Ohm 3% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turns 6.35mm (40.43 X 22.48 X 27.5mm) Solder Lug Panel Mount Tray