357LB3C027M0000
Partnumber:
357LB3C027M0000
Manufacturer:
CTS
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Oscillator VCXO 27MHz ±50ppm (Stability) 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R