35CE1500AXT
Partnumber:
35CE1500AXT
Manufacturer:
SANYO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 1500uF 35V 20% (16 X 16.5mm) SMD 1250mA 2000h 105°C Automotive T/R