35CE150FSA
Partnumber:
35CE150FSA
Manufacturer:
Sun Electronic Industries
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 150uF 35V 20% (10 X 7.7mm) SMD 155mA 1000h 105°C T/R